Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Zbiórka choinek i styropianu


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Zbiórka choinek i styropianu opakowaniowego po sprzęcie AGD i RTV

Szanowni Mieszkańcy gminy Żukowo, informuję, że choinki świąteczne (naturalne) będą odbierane przez firmy zbierające odpady w terminach odbioru odpadów mokrych.

Natomiast styropian opakowaniowy po sprzęcie AGD,RTV, meblach itp. jest zbierany w terminach zbiórki plastiku (w przypadku zadeklarowania przez mieszkańców selektywnej zbiórki odpadów) lub odpadów suchych (w przypadku zadeklarowania przez mieszkańców nieselektywnej zbiórki odpadów). Ponadto przypominam, że utylizacja odpadów pochodzących z budowy takich jak styropian budowlany po dociepleniu budynków, wata szklana, papa itp. należy do obowiązku firmy zajmującej się robotami budowlanymi na danej nieruchomości. W przypadku wykonywania prac budowlanych i remontowych przez właściciela nieruchomości we własnym zakresie, odpady te powinny być na koszt właściciela przekazane do utylizacji np. do Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku Szadółkach.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-11 13:31:22)
Informację zmodyfikował(a): Administrator Główny (2016-05-11 13:33:22)
Liczba odwiedzin: 4494
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij