Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Rada Miejska


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

 Lp.

 Imię i nazwisko

 Funkcja

 Miejscowość

 Kontakt

 1.

 Szmidtke Witold

 Przewodniczący Rady  Miejskiej

 Pępowo

 Tel: 605-600-851

 2.

 Bychowski Albin

 Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 Banino

 Tel: 535-397-233

 3.

 Tokarski Grzegorz

 Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 Niestępowo

 Tel: 603-448-584

 g.tokarski@zukowo.pl

 4.

 Treder Tyberiusz

 Wiceprzewodniczący Rady   Miejskiej

 Żukowo

 Tel: 603-871-088

 t.treder@zukowo.pl

 5.

 Byczkowska Maria

 Radna Rady Miejskiej

 Żukowo

 Tel: 691-818-251

 m.byczkowska@zukowo.pl

 6.

 Dampc Waldemar

 Radny Rady Miejskiej

 Borkowo

 Tel: 501-007-111

 7.

 Fopke Jacek

 Radny Rady Miejskiej

 Chwaszczyno

 Tel: 693-714-824

 8.

 Gachewicz Krystian

 Radny Rady Miejskiej

 Banino

 Tel: 500-284-120

 k.gachewicz@zukowo.pl

 9.

 Gruba Stefan

 Radny Rady Miejskiej

 Małkowo

 Tel: 886-689-758

10.

 Karczewski Andrzej

 Radny Rady Miejskiej

 Łapino Kartuskie

 Tel: 503-913-758

 a.karczewski@zukowo.pl

11.

 Klawikowski Tadeusz

 Radny Rady Miejskiej

 Tuchom

 Tel: 501-730-094

12.

 Koreń Paweł

 Radny Rady Miejskiej

 Banino

 Tel: 606-752-526

 p.koren@zukowo.pl

13.

 Okrój Adam

 Radny Rady Miejskiej

 Borkowo

 Tel: 696-477-513

14.

 Pellowski Tomasz

 Radny Rady Miejskiej

 Leźno

 Tel: 511-686-622

 t.pellowski@zukowo.pl

15.

 Słodzinka Łukasz

 Radny Rady Miejskiej

 Skrzeszewo

 l.slodzinka@zukowo.pl

16.

 Stromski Adam

 Radny Rady Miejskiej

 Otomino

 a.stromski@zukowo.pl

17.

 Teska Urszula

 Radna Rady Miejskiej

 Banino

 Tel: 604-228-932

 u.teska@zukowo.pl

18.

 Wiercińska Jolanta

 Radna Rady Miejskiej

 Chwaszczyno

 Tel: 500-079-748

 j.wiercinska@zukowo.pl

19.

 Wójcik Jarosław

 Radna Rady Miejskiej

 Leźno

 Tel: 665-014-342

 j.wojcik@zukowo.pl

20.

 Zmudzińska Mariola

 Radny Rady Miejskiej

 Rębiechowo

-

21. Żurawicz Jerzy Radny Rady Miejskiej Żukowo

-

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-18 14:23:54)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-04-05 10:22:47)
Liczba odwiedzin: 23013
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij