Karta Mieszkańca - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Karta Mieszkańca


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

To program, który ma ułatwić mieszkańcom gminy dostęp do różnego rodzaju usług poprzez system zniżek, ulg i preferencji wśród branży turystycznej, lokali gastronomicznych, hoteli, obiektów kulturalnych, sportowych i innych.

„Karta Mieszkańca” wydawana jest od 16 lipca 2018r.. Zgodnie z regulaminem otrzymać mogą ją ci, którzy mieszkają w gminie Żukowo i tu płacą podatki.

Karta wydawana jest "od ręki" w Biurze Obslugi Klienta Urzędu Gminy w  Żukowie przy ul. Gdańskiej 52. Aby ją otrzymać należy okazać formularz PIT za poprzedzający rok z potwierdzeniem rozliczenia podatku w gminie Żukowo lub potwierdzenie elektroniczne (UPO) oraz złożyć wniosek o wydanie Karty.

Regulamin Karty Mieszkańca Gminy Żukowo wprowadzony został Zarządzeniem Burmistrza Gminy Żukowo. Szczegóły znajdują się w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.zukowo.pl oraz na BIP.

Przedsiębiorców z terenu gminy Żukowo zapraszamy do przyłączenia się do programu jako partnerzy i oferowania swoich usług na preferencyjnych warunkach posiadaczom Karty Mieszkańca. Lista instytucji i firm, które włączą się do programu będzie zamieszczona od 2 lipca br. na stronie www.zukowo.pl. Jednak zgłoszenia do programu będą przyjmowane przez cały czas jego trwania (czyli zgodnie z regulaminem do odwołania funkcjonowania Karty Mieszkańca). Warunkiem przystąpienia do programu jest złożenie wypełnionej deklaracji. Każdy partner otrzyma naklejkę do umieszczenia w widocznym punkcie lokalu, informującą że przystąpił do programu. Wysokość zniżek, ulg i preferencji, czas ich obowiązywania, sposób naliczania określa przedsiębiorca, który przystąpi do programu. Szczegóły zniżek, rabatów oraz innych korzyści będą uaktualniane na bieżąco. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Wszelkie zapytania można kierować na: p.lewna@zukowo.pl, w.kruk@zukowo.pl, n.piotrzkowska@zukowo.pl lub telefonicznie: 58 685 83 68.

Lista Partnerów Karty Mieszkańca:

Pliki do pobrania:

Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2018-06-29)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij