Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Żukowska młodzież integrowała się poprzez grę

14 czerwca 2019

„Poznajmy się! Zagramy w grę” – tak nazywa się największy jak dotąd projekt Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie. Gra miejska została rozegrana na początku czerwca, a jej celem była integracja młodzieży z naszej gminy.

Zadaniem każdej z 12 drużyn było odwiedzenie 6 punktów zlokalizowanych na terenie Żukowa i wykonanie szeregu zadań, które wcześniej przygotowali członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz przedstawiciele szkół. Uczniowie ruszyli ze Szkoły Podstawowej nr 2 i tam też miał miejsce finał zmagań. Co ważne, skład każdej z drużyn był losowany i stanowili go uczniowie różnych szkół, bo oprócz zabawy, organizatorzy gry postawili przede wszystkim na integrację. Wygrała drużyna, która w najszybszym czasie pokonała trasę wykonując jednocześnie przygotowana zadania.

Nagrody drużynom wręczyli: Wicestarosta powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szmidtke. Nie zabrakło również występów artystycznych. Dla zebranych zagrał Tomasz Dorniak, a zatańczył zespół Perełki. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, bez których

Organizatorem przedsięwzięcia była Gmina Żukowo, którą wsparli: Fundacja Edukacji Działań Społecznych w Kartuzach, szkoły w gminie Żukowo, a także sponsorzy: Klub Sportowy Sulmin, FB Jelcz z Chwaszczyna i NATA z Borkowa.

Fot. UG Żukowo / Młodzieżowa Rada Gminy Żukowo


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-06-14 08:09:23)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-06-18 15:15:39)
Liczba odwiedzin: 437
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij