Inwestycje - Znamy szczegóły rozbudowy starej szkoły w Baninie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Budynek starej szkoły w Baninie - powiększ

Znamy szczegóły rozbudowy starej szkoły w Baninie

26 kwietnia 2021

Stara szkoła w Baninie, która znajduje się na ul. Lotniczej całkowicie zmieni swoje oblicze. Placówka będzie znacznie rozbudowana i będzie mogła przyjąć około 700 uczniów.

Obiekt składa się z dwóch części. Starsza zostanie zburzona (jej stan nie pozwalał na utworzenie nadbudowy), w jej miejscu powstanie nowe skrzydło. Nowa część szkoły będzie rozbudowana. Przy szkole znajdzie się również nowa sala gimnastyczna.

Szkoła będzie ogrzewana gazowo. Zastosowane zostaną również odnawialne źródła energii tj. panele, fotowoltaika, itp. Budowa obiektu powinna rozpocząć się w 2022r.

Z kolei po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko szkoły, już w tym roku powstanie nowy, ogólnodostępny parking.

Obecne założenia wskazują, że powstanie odrębna szkoła podstawowa.

Co więcej, w planach jest również rozbudowa szkoły w Chwaszczynie! W przypadku tej placówki, podpisanie umowy na opracowanie dokumentacji projektowej planowane jest na maj br.


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij