Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zmiany organizacyjne w Urzędzie Gminy w Żukowie

13 marca 2020

Szanowni Pańswo,

w związku z ograniczaniem ryzyka zakażenia koronawirusem, w trosce o zdrowie wszystkich osób odwiedzających urząd, a także pracowników urzędu, wprowadzone zostają zmiany organizacyjne w pracy Urzędu Gminy w Żukowie.

Od poniedziałku 16.03.2020r. oba budynki Urzędu Gminy w Żukowie będą nieczynne dla Klientów. Wcześniej, od dnia 13.03.2020r. nieczynny będzie budynek urzędu przy ul. Gdańskiej 48 (przy poczcie).

Co jednak ważne, Urząd nie przerywa pracy! Z urzędnikami nadal skontaktować będzie można się telefonicznie i e-mailowo. Wykaz wszystkich numerów telefonów. i adresów e-mail znaleźć można tutaj: https://www.zukowo.pl/Urzad_Gminy,214

W sytuacjach wyjątkowych możliwa jest wizyta w urzędzie po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem telefonicznie lub mailowo. Urząd Stanu Cywilnego nadal będzie przyjmować osoby w sprawach rejestracji urodzeń, zgonów i ślubów. Co jednak ważne, w przypadku ślubu, obecni mogą być tylko Państwo Młodzi wraz z 2 świadkami.

Pracownicy urzędu, których charakter pracy pozwala na pracę zdalną, będą mieli możliwość skorzystania z takiego rozwiązania.

Informujemy również, że zamknięte zostaną wszystkie sale działające przy OSP w gminie Żukowo, a spotkania zaplanowane w nich w najbliższym czasie zostaną anulowane bądź przesunięte.

Punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Urzędzie Gminy w Żukowie również będzie nieczynny od poniedziałku. Płatności zobowiązań wobec Gminy Żukowo (w tym podatkowych) przyjmuje bezpłatnie oddział banku m.in na ul. Kościerskiej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-03-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij