Aktualności - Zakończył się cykl spotkań wiejskich i osiedlowych - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zakończył się cykl spotkań wiejskich i osiedlowych

28 marca 2024

Spotkaniem w Czaplach zakończył się cykl spotkań wiejskich i osiedlowych. Zebrania odbyły się w 22 sołectwach i 5 osiedlach i miały charakter sprawozdawczy. Podczas spotkań Mieszkańcy mogli jednak poruszać dowolne tematy.

Cykl zebrań rozpoczął się 12 lutego spotkaniem Mieszkańców Osiedla Nowe. Najwięcej osób wzięło udział w spotkaniach wiejskich w Skrzeszewie (51), Pępowo (48 plus 9 nieuprawnionych do głosowania), Leźnie (45), Glinczu (44) i Tuchomiu (44). Na chwilę obecną nie wpłynęły jeszcze protokoły z Borkowa i Czapel.

- Dziękuję Państwu za obecność i zaangażowanie w sprawy związane z Waszymi sołectwami i osiedlami. Możliwość bezpośredniego kontaktu jest bardzo ważna, dlatego sam uczestniczyłem niemal we wszystkich spotkaniach, na jednym nie mogłem być obecny, reprezentował mnie mój Zastępca – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Dziękuję również Paniom Sołtys i Panom Sołtysom oraz Przewodniczącym Rad Osiedli za ich pracę i tradycyjnie zapraszam do współpracy. Osobiste relacje i rozmowy zawsze budują współpracę.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2024-03-28)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij