Aktualności - Za nami druga edycja turnieju indiaci i siatkówki "Żyję zdrowo na sportowo" - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Za nami druga edycja turnieju indiaci i siatkówki "Żyję zdrowo na sportowo"

7 października 2021

W dniu 4.10.2021r. w Szkole Podstawowej w Chwaszczynie odbył się II TURNIEJ INDIACA& SIATKÓWKA pn. "Żyję zdrowo na sportowo".
Po raz kolejny 30 zespołów z 7 Szkół Podstawowych rywalizowało w 2 kategoriach wiekowych.

W zawodach wzięli udział:
✔SP z Borkowa opiekun zespołu Marek Marchewicz
✔SP z Miszewa opiekun zespołu Gabriela Wysocka
✔SP z Przyjaźni opiekun zespołu Mirella Kaszuba
✔SP Nr1 z Żukowa opiekun zespołu Sylwia Karwowska,
✔SP Nr42 z Gdańska opiekun zespołu Ewa Wódkiewicz i Marcelina Krukowska
✔SP Nr58 z Gdańska opiekun zespołu Magdalena Siódmiak
✔gospodarz SP z Chwaszczyna opiekun zespołu Ewa Kasprów i Iwona Wygnał.

Zespoły rywalizowały w 8 grupach systemem "każdy z każdym". Przed rozpoczęciem gry zawodnicy Turnieju wysłuchali mini szkolenia z podstawowych zasad gry w Indiacę, techniki, taktyki dyscypliny bardzo zbliżonej do siatkówki.

Zespoły doskonaliły celność odbicia lotką, prawidłową zagrywkę, współpracę w zespole i umiejętności siatkarskie. Walka o każdy punkt w wielu przypadkach wyłaniała zwycięzców dopiero w decydującym 3-secie. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie deklarowali udział w kolejnej III edycji Turnieju.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły pan Robert Zochniak wraz z Radą Rodziców wręczył wszystkim zawodnikom pamiątkowe dyplomy i drobne niespodzianki. Gratulujemy wszystkim zespołom i dziękujemy uczestnikom za sportowe widowisko. Podziękowania składamy również Cukierni Murzynek Krzysztofa Wanke z Chwaszczyna, która zadbała o słodki poczęstunek.

II Turniej INDIACA&SIATKÓWKA to przeciwdziałanie skutkom pandemii, integracja dzieci oraz aktywizacja do ruchu i dbałości o zdrowie wg turniejowego hasła "ŻYJĘ ZDROWO NA SPORTOWO".

Już niebawem, 19 października 2021r. zapraszamy na konkurs wiedzy pod hasłem "Żyję zdrowo na sportowo”, który odbędzie się na platformie online. Link do testu otrzymają wszyscy uczestnicy Projektu od szkolnego opiekuna zespołu. Wystarczy wejść w link i rozwiązać test. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Czekamy także na Wasze zgłoszenia do III TURNIEJU INDIACA&SIATKÓWKA pn."Żegnaj pandemio" planowany na 15 listopada 2021r. ZAPRASZAMY!

Projekt Indiaca Team Żukowo „O siebie dbamy z pandemią wygrywamy” współfinansowany jest w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Wsparcie Finansowe i Merytoryczne Organizacji Pozarządowych w Gminie Żukowo ze środków Gmina Żukowo oraz Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Zespół Indianica Team Żukowo


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2021-10-07)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij