Aktualności - Wysoka frekwencja w gminie = szansa na 30 tys. zł! - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wysoka frekwencja w gminie = szansa na 30 tys. zł!

24 czerwca 2020

Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot ruszył z akcją profrekwencyjną  #MetropoliaGłosuje! Do najaktywniejszych pod względem frekwencji gmin powędrują nagrody pieniężne w wysokości 30 tys. zł.

- Ubiegłoroczne wybory parlamentarne pokazały, że mieszkańcy metropolii chętnie korzystają z prawa głosu – mówi Michał Glaser, prezes Zarządu Obszaru Metropolitalnego Gdańsk Gdynia Sopot -W tym roku chcemy pobić zeszłoroczny wynik 63,6%. Zachęcamy Państwa do włączenia się w rywalizację o najwyższą frekwencję.

Podczas ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych świetną frekwencją (68,70%) wykazali się mieszkańcy gminy Żukowo. Był to najwyższy wynik spośród gmin powiatu kartuskiego. Dwie komisje przekroczyły nawet 75%. Jak będzie podczas tegorocznych wyborów prezydenckich?

Dodatkową motywacją jest akcja #MetropoliaGłosuje. W przypadku wygranej Gminy Żukowo w kategorii „Gmina powyżej 30 tys. mieszkańców” to właśnie do naszej gminy powędruje nagroda w wysokości 30 tys. zł.

- Gorąco zachęcam Państwa do głosowania, wysoka frekwencja w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych dowodzi, że jesteśmy świadomi tego, że nasz głos ma znaczenie i chętnie korzystamy z tego prawa – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. – W przypadku ewentualnej wygranej w akcji #MetropoliaGłosuje, pieniądze trafią na zadania realizowane w obwodzie, który wykazał się największa frekwencją z całej gminy.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-06-23)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij