Aktualności - Wsparcie dla Seniorów - spotkanie informacyjne o oszustach oraz o dopłatach do opału. - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wsparcie dla Seniorów - spotkanie informacyjne o oszustach oraz o dopłatach do opału.

27 lipca 2022

W ostatnim czasie w mediach dużo mówi się o oszustach, którzy wykorzystują niewiedzą i łatwowierność osób w podeszłym wieku. Dlatego też Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Żukowie postanowiły zorganizować spotkanie informacyjne dla Seniorów.

Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych – Policji i Straży Pożarnej odbyło się w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie. Policjanci opowiadali zebranym o metodach jakie stosują oszuści chcący wyłudzić pieniądze. Przedstawiciele Straży Pożarnej przypomnieli zasady udzielania pierwszej pomocy.

W spotkaniu wziął udział również Wojciech Kankowski, Burmistrz Gminy Żukowo, który opowiedział o możliwościach dopłat do zakupu materiałów opałowych.

Spotkanie odbyło się w dobrej atmosferze przy kawie i ciastach upieczonych przez organizatorki spotkania – Koło Gospodyń Wiejskich w Żukowie.


Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2022-07-27)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy ŻukowoPrzekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij