Aktualności - Wizja lokalna na zlecenie UG Żukowo tylko po wcześniejszym umówieniu się! - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Drzwi, zbliżenie na klamkę - powiększ

Wizja lokalna na zlecenie UG Żukowo tylko po wcześniejszym umówieniu się!

7 lutego 2022

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy sygnały od Mieszkańców wskazujących, że nieznane osoby pukają do ich domów podając się za firmy działające na zlecenie Urzędu Gminy w Żukowie.

Z otrzymanych informacji wynika, że osoby te zajmują się audytem energetycznym. Prosimy, by bezwzględnie nie wpuszczać takich osób do domów!

Wyjątkiem są wizje lokalne robione u Mieszkańców, którzy zgłosili udział w projekcie „Słoneczna Gmina Żukowo” i podpisali umowy przedwstępne. Z tymi Mieszkańcami osoba dokonująca wizji kontaktuje się telefonicznie w celu umówienia terminu wizyty. Takie osoby posiadają oczywiście stosowne upoważnienie wydane przez Urząd Gminy w Żukowie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-02-07)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij