Inwestycje - Wiecha zawisła na dachu rozbudowywanej szkoły w Borkowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wiecha zawisła na dachu rozbudowywanej szkoły w Borkowie

1 września 2022

Na dachu rozbudowywanej właśnie szkoły w Borkowie została zawieszona wiecha. W ten symboliczny sposób wykonawca zaznaczył zakończenie kolejnego etapu prac.

Obecnie miejsce mają prace związane z montażem okien, ten etap powinien zakończyć się w połowie września.  Z kolei pod koniec tego miesiące planowane jest rozpoczęcie prac elewacyjnych.

Przypominamy, że rozbudowa ma na celu stworzenie pomieszczeń potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania przedszkola, świetlicy oraz szatni z natryskami i pomieszczeniem do obsługi auli sportowej. W części przedszkola wykonane będą 4 sale dla łącznie 82 dzieci wraz z sanitariatami, pomieszczenia dla opiekunów (po dwóch do każdej sali) oraz szatnie i zaplecze gastronomiczne. W pozostałej części budynku zaprojektowano świetlicę wraz z zapleczem sanitarnym oraz szatnie z natryskami i innymi pomieszczeniami dostępnymi od strony auli o funkcji sportowej, brak zaplecza znacznie utrudniał korzystanie z auli.

Budynek będzie miał powierzchnię użytkową wielkości ok. 945 m2 w kształcie prostokąta z wcięciem na wejście główne do budynku.

Wykonawcą prac jest Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński z Kościerzyny. Koszt inwestycji to około 8,2 mln zł + koszt projektu technicznego. Wcześniej Gmina Żukowo zakupiła teren, na którym jest zaplecze budowy, a w perspektywie powstanie boisko przyszkolne.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-09-01)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij