Inwestycje - Widlino już z nowym chodnikiem - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Widlino już z nowym chodnikiem

18 sierpnia 2023

Ma ok. 650m długości i znacznie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu drogowego. Nowy chodnik w Widlinie został już odebrany.

W ramach inwestycji powstał przede wszystkim chodnik z kostki betonowej o szerokości zmiennej 2,00 – 2,15 mb i długość ok. 650 mb. Wykonano również zjazdy na posesje oraz dwa wyniesione przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem.

Wykonawcą zadania była Spółka Komunalna Żukowo sp. z o.o. Koszt zadania wyniósł niemal 600 tys. zł. Pieniądze na ten cel w zdecydowanej większości pochodziły bezpośrednio z budżetu Gminy Żukowo, 20 607,46 zł stanowiły środki z Funduszu Sołeckiego sołectwa Widlino.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-08-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij