Aktualności - W żukowskim urzędzie potrafią udzielić pierwszej pomocy - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Grupa pracowników urzędu w sali Rady Miejskiej w urzędzie. Na środku sali leży manekin do pierwszej pomocy. - powiększ

W żukowskim urzędzie potrafią udzielić pierwszej pomocy

25 listopada 2021

Już ponad połowa pracowników Urzędu Gminy w Żukowie przeszła szkolenie z pierwszej pomocy, prowadzone przez ratownika medycznego. Praktyczne kursy organizowane są w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób odwiedzających urząd.

Urzędnicy szkoleni byli z pierwszej pomocy m.in. w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca, porażenia prądem czy omdlenia. Ratownik medyczny przekazywał również wiedzę z zakresu resuscytacji, a także obsługi defibrylatora, który znajduje się przy Biurze Obsługi Klienta.

- Powód organizacji szkoleń był jeden: bezpieczeństwo. Zarówno jeśli chodzi o Klientów jak i samych urzędników – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Chcemy, by osoby odwiedzające urząd czuły się bezpiecznie i wiedziały, że w nagłych przypadkach mogą liczyć na pomoc. Oczywiście mamy nadzieję, że nabyta wiedza nigdy się nie przyda, warto jednak być przygotowanym na każdą ewentualność.

Docelowo, przeszkoleni maja zostać wszyscy urzędnicy.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-11-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij