Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
W parku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Żukowie stoją: Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie, Starosta Powiatu Kartuskiego i Burmistrz Gminy Żukowo - powiększ

W planach nowa sala sportowo-widowiskowa oraz boisko wielofunkcyjne przy największym zespole oświatowym w gminie Żukowo

26 października 2020

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz Starosta Powiatu Kartuskiego Bogdan Łapa podjęli wstępną decyzję o współpracy w zakresie przystąpienia do wspólnej inwestycji związanej z budową sali sportowo-widowiskowej oraz boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią przy SP nr 1 i ZSZiO w Żukowie.

Na temat inwestycji Burmistrz i Starosta rozmawiali podczas oficjalnego otwarcia zmodernizowanej właśnie drogi przy Szkole Podstawowej nr 1 w Żukowie. To zadanie również mogło zostać zrealizowane dzięki współpracy obu samorządów.

- Razem można więcej, dlatego jesteśmy otwarci na dialog i współpracę, która wpływa na komfort życia mieszkańców naszej gminy - mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. - Lista zadań, które w ostatnich latach realizowaliśmy z Powiatem Kartuskim jest długa, przede wszystkim były to zadania poprawiające bezpieczeństwo na drogach. Tym razem stawiamy na sport i zdrowie.

Wstępny harmonogram zakłada realizację zadania w ciągu najbliższych 2 lat.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-10-26)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij