Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Na zdjęciu 4 osoby, od lewej: pracownica referatu inwestycji urzędu Gminy Żukowo, przedstawiciele wykonawcy prac, Burmistrz Gminy Żukowo - powiększ

W Skrzeszewie powstanie ścieżka rowerowa

9 lutego 2021

Będzie miała 900m długości, 2m szerokości i skorzystają z niej przede wszystkim fani jednośladów. W Skrzeszewie powstanie nowa ścieżka rowerowa.

Umowę na to zadanie podpisali Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz przedstawicielka wykonawcy zadania Firmy Usługowo Budowlanej Julita Cygert.

Ścieżka rowerowa powstanie przy ul. Piaskowej. Charakteryzować się będzie nawierzchnią z kostki betonowej niefazowanej koloru czerwonego. Wykonawca wyznaczy również zjazdy na posesje przy pomocy krawężnika.

Realizacja zadania znacząco poprawi bezpieczeństwo na tej mocno obciążonej ruchem tranzytowym drodze, z której licznie korzystają omijający Żukowo kierowcy.

Koszt prac to 424 107,00 zł, z czego 134 310,00 zł pochodzi z dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Termin zakończenia realizacji planowany jest na koniec maja br.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-02-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij