Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

W Przyjaźni powstanie ścieżka rowerowa - umowa podpisana

8 grudnia 2020

Podpisana została właśnie umowa na realizację zadania pn. „Budowa infrastruktury rowerowej w miejscowości Przyjaźń w gminie Żukowo”. Inwestycja zostanie zrealizowana przy wsparciu zewnętrznym.

Na zakres inwestycji składa się przede wszystkim wykonanie ścieżki rowerowej o nawierzchni z kostki betonowej niefazowanej koloru czerwonego o szerokości 2 m i długości ok. 995 m na ul. Łąkowej w Przyjaźni wraz z wykonaniem zjazdów.

Wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Budowlane WACIŃSKI z siedzibą w Kiełpinie. Koszt prac to 497 000,00 zł z czego aż 316 241,00 zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Termin wykonania prac budowlanych: 30 kwietnia 2021 r.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-12-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij