Inwestycje - W Pępowie ruszyła rozbudowa szkoły - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Na zdjęciu plac budowlany przy szkole w Pępowie - powiększ

W Pępowie ruszyła rozbudowa szkoły

30 marca 2021

Rozpoczęły się prace budowlane polegające na rozbudowie budynku Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie. Placówka powiększy się o ok. 600m kw. powierzchni użytkowej.

Uczniowie i grono pedagogiczne zyskają przede wszystkim 6 nowych sal lekcyjnych, salę do ćwiczeń oraz zaplecze sanitarne.

W tym tygodniu mają miejsce przede wszystkim prace przy budowie muru oporowego, który jest niezbędnym elementem przy realizacji zadania.

Wykonawcą inwestycji jest wyłoniona w przetargu nieograniczonym spółka 4ml Budowa Sp. z o.o. z Kartuz. Koszt zadania to ok. 2,9 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo. Realizacja inwestycji potrwa do końca tego roku.

Na tym jednak nie koniec powiększania bazy oświatowej. W najbliższych planach m.in. budowa budynku na potrzeby edukacji przedszkolnej w Borkowie, a także całkowita modernizacja z rozbudową starej szkoły w Baninie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-03-30)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij