Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Komin, z którego wydobywa się dym - powiększ

Urząd Gminy zleca badania próbek popiołów- kary za palenie śmieciami

18 stycznia 2021

Apelujemy, aby nie palić w piecach/kominkach materiałami bez stosownego atestu. Palący śmieciami zatruwają powietrze i przyczyniają się do rozprzestrzeniania smogu, co zanotowały czujniki jakości powietrza.

Przypominamy, że w przypadku otrzymania sygnału o podejrzeniu palenia śmieciami (lub innymi niewłaściwymi materiałami) pracownicy Urzędu Gminy w Żukowie mogą pobrać próbki popiołu i przekazać je do analizy laboratoryjnej.

Takie działania już mają miejsce. Niestety, w przypadku jednego z ostatnich badań, wynik wskazał palenie niewłaściwym materiałem. Sprawa zostanie przekazana Policji.

 


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij