Inwestycje - Umowa na budowę kanalizacji sanitarnej w Małkowie podpisana - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na budowę kanalizacji sanitarnej w Małkowie podpisana

25 listopada 2021

Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. popisała umowę z  Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Instalacyjno-Sanitarnym i Remontowo-Budowlanym „SKIBIŃSKI” Ewelina Skrzypczak na realizację inwestycji pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Małkowo".

Przedsięwzięcie zakłada budowę 12,2 km kanalizacji sanitarnej w miejscowości Małkowo i części wsi Żukowo w obrębie ulic: Pałacowej, Pogodnej, Brzozowej, Spokojnej, Dębowej, Lipowej, Słonecznej, Zbożowej, Parkowej, Dworskiej, Żurawiej, Zielonej i Sosnowej wraz z kolektorem tłocznym z włączeniem do Pępowa w ul. Chłopskiej.

 

Dzięki inwestycji kolejne ok. 700 osób będzie korzystać z kanalizacji sanitarnej. Prace budowlane ruszą w najbliższych czasie i potrwają do końca III kwartału 2022 r.

Zawarta umowa z wykonawcą opiewa się na kwotę 7,9 mln zł,  z czego 5 mln zostanie sfinansowane ze środków unijnych.

Zadanie realizowane będzie w ramach projektu unijnego „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Żukowo – etap I”, który uzyskał dofinansowanie z Funduszy Europejskich w zakresie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 – działanie 2.3.

Przypominamy, że wartość całego projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Żukowo – etap I” wynosi 113 592 362,13 zł. Dofinansowanie projektu z Funduszy Europejskich w ramach POIŚ wynosi 58 589 663,34 zł.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-11-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij