Inwestycje - Ul. Graniczna w Tuchomiu i ul. Szafirowa w Borowcu przejdą modernizację - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ul. Graniczna w Tuchomiu i ul. Szafirowa w Borowcu przejdą modernizację

30 sierpnia 2023

Za nami podpisanie umowy na modernizację ul. Granicznej w Tuchomiu i ul. Szafirowej w Borowcu. Zadanie zostanie zrealizowane dzięki dofinansowaniu przyznanemu na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Dzięki inwestycji odcinek długości 500 m i szerokości 4 m wspomnianych dróg zostanie zmodernizowany z wykorzystaniem płyt drogowych YOMB.

Wykonawcą zadania jest firma Zdzisław Okrój „Okrój” z Barwiku. Koszt prac to 281 669,27 zł z czego. 130 000,00 zł stanowi dofinansowanie przyznane na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych z Wojewódzkiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku. Czas realizacji zadania to około 2 miesiące.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-08-30)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij