Aktualności - Uczniowie i trenerzy podsumowali Szkolne Igrzyska Sportowe - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Uczniowie i trenerzy podsumowali Szkolne Igrzyska Sportowe

21 czerwca 2022

W szkole w Baninie uczniowie i trenerzy podsumowali starty gminnych drużyn w Szkolnych Igrzyskach Sportowych. W mijającym sezonie nie brakowało sukcesów zarówno na szczeblu regionalnym, jak i krajowym.

Za największy sukces uznano zdobycie 1 miejsca przez uczennice Szkoły Podstawowej w Baninie w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Dobry wynik rangi krajowej uzyskała również drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie, która zajęła 16 miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Szachach 16.

Podczas uroczystości nagrodzono również uczniów i trenerów, którzy zdobywali wysokie miejsca na zawodach rangi regionalnej i wojewódzkiej.

- Samorząd, organizatorzy zawodów, szkoły – my wszyscy możemy Was zachęcać do udziału w sportowych zmaganiach stwarzać dogodne warunki, ale żeby się udało musi być spełniony jeszcze jeden warunek – Musicie chcieć, chcieć ćwiczyć i uprawiać sport. Za to Wam dziękuję i życzę kolejnych sukcesów – mówił Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo Tomasz Szymkowiak.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-06-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij