Narzędzia
Menu lewe
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Informacje dla mieszkańców
- Aktualności
Uczniowie i trenerzy podsumowali Szkolne Igrzyska Sportowe
W szkole w Baninie uczniowie i trenerzy podsumowali starty gminnych drużyn w Szkolnych Igrzyskach Sportowych. W mijającym sezonie nie brakowało sukcesów zarówno na szczeblu regionalnym, jak i krajowym.
Za największy sukces uznano zdobycie 1 miejsca przez uczennice Szkoły Podstawowej w Baninie w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Dobry wynik rangi krajowej uzyskała również drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie, która zajęła 16 miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Szachach 16.
Podczas uroczystości nagrodzono również uczniów i trenerów, którzy zdobywali wysokie miejsca na zawodach rangi regionalnej i wojewódzkiej.
- Samorząd, organizatorzy zawodów, szkoły – my wszyscy możemy Was zachęcać do udziału w sportowych zmaganiach stwarzać dogodne warunki, ale żeby się udało musi być spełniony jeszcze jeden warunek – Musicie chcieć, chcieć ćwiczyć i uprawiać sport. Za to Wam dziękuję i życzę kolejnych sukcesów – mówił Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo Tomasz Szymkowiak.