Aktualności - Uczniowie 3 klas mundurowych w Żukowie zakończyli rok szkolny - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Uczniowie 3 klas mundurowych w Żukowie zakończyli rok szkolny

30 kwietnia 2021

Uczniowie ostatnich klas Liceum Obrony Terytorialnej i Straży Granicznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zakończyli rok szkolny.

- Życzę Wam zachowania młodzieńczej wrażliwości, entuzjazmu na całe życie, bądźcie kreatywni, mądrzy i odpowiedzialni - mówiła dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Gabriela Kowalska.

W krótkim spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Gminy Żukowo, który tradycyjnie wręczył pióro absolwentom z najlepszym wynikiem. W przypadku liceum była to Wiktoria Wróblewska, ze średnią ocen 5,24 i wzorowym zachowaniem, a w przypadku technikum Ewa Myślisz - średnia ocen 5,54 zachowanie wzorowe.

Burmistrz zaznaczył również, że społeczność szkoły jest bardzo aktywna, za co należą jej się słowa uznania.

- W imieniu samorządu dziękuję Wam za Waszą obecność w uroczystościach patriotycznych i okolicznościowych, zawsze można było na Was liczyć – mówił Burmistrz.

Teraz przed uczniami ostatnich klas egzaminy maturalne. Powodzenia!


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-04-30)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij