Aktualności - UKS Banino z tytułem Mistrza Polski w piłce ręcznej dziewcząt 2010! - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

UKS Banino z tytułem Mistrza Polski w piłce ręcznej dziewcząt 2010!

22 maja 2023

Ogromny sukces drużyny UKS Banino. W miniony weekend dziewczyny z rocznika 2010 wywalczyły tytuł Mistrza Polski w piłce ręcznej w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego!

W zawodach wystartowało 14 zespołów- Mistrzów poszczególnych  województw. Podopieczne trener Anny Ringwelskiej pokazały w Dźwirzynie świetną formę. Z dobrej strony pokazały się nie tylko w spotkaniach rozstrzyganych w grupie, ale też w decydujących meczach. W półfinale dziewczyny z UKS Banino pokonały ekipę z piaseczna, a w finale wygrały z Kwidzynem. Podczas całego turnieju nasz drużyna nie przegrała żadnego spotkania!

To jeszcze nie wszystko, MVP została Julia Kubicka, a królową strzelczyń Laura Maliszewska. Z kolei do 7 Turnieju wybrana została bramkarka UKSu Maja Chudzik.

Całej drużynie ze sztabem trenerskim na czele gratulujemy!

Fot. UKS Banino


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-05-22)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij