Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Tuchom z szansą na dofinansowanie w ramach Programu Aktywnego Sołectwa

11 lutego 2021

7 sołectw (na 22) z gminy Żukowo wyraziło chęć udziału w programie Samorządu Województwa Pomorskiego „Aktywne Sołectwo Pomorskie”. W drodze losowania wybrano Tuchom. W imieniu sołectwa o wsparcie zaaplikuje Gmina Żukowo.

Każda gmina zgłosić może jedno sołectwo. Poza Tuchomiem, chęć udziału w programie zgłosiły również: Banino, Chwaszczyno, Czaple, Glincz, Leźno i Miszewo. Dziękujemy za zaangażowanie i pracę nad wnioskami.

W przypadku przyznanej dotacji, Gmina otrzyma 10 tys. zł na zgłoszone przez sołectwo zadanie. Wybrany projekt zakłada kontynuację modernizacji placu rekreacyjnego na ul. Wczasowej w Tuchomiu.

W 2019r. w ramach programu z dofinansowania skorzystało sołectwo Glincz. Dzięki wsparciu zmodernizowano boisko wielofunkcyjne do siatkówki i koszykówki. Rok później, w drodze losowania wybrano Czaple, jednakże wniosek sołectwa nie uzyskał akceptacji w Urzędzie Marszałkowskim.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-02-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij