Aktualności - Tuchom wysoko w powiatowym etapie „Pięknej Wsi” - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Tuchom wysoko w powiatowym etapie „Pięknej Wsi”

28 lipca 2022

Drugie miejsce zajął Tuchom w powiatowym etapie 24. edycji konkursu „Piękna Wieś”. Dzięki takiemu wynikowi do Tuchomia trafi 7 tys. zł.

Podczas spotkania, które odbyło się w Kobysewie zaprezentowano najpiękniejsze wsie powiatu kartuskiego tej edycji konkursu i wręczono nagrody dla ich przedstawicieli.

Pierwsze miejsce na tym szczeblu konkursu zajęło Miechucino (gm. Chmielno). Podium uzupełniło Kiełpino (gm. Kartuzy). Przypominamy, że w ubiegłym roku, etap powiatowy wygrał Glincz, który na etapie wojewódzkim wywalczył 3. miejsce.

Podczas wydarzenia nagrodzono również najpiękniejsze gospodarstwo. Jedno z wyróżnień trafiło do gospodarstwa Państwa Schwabe w Małkowie.

- Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza Mieszkańcom Tuchomia i właścicielom wyróżnionego gospodarstwa w Małkowie – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Wiem ile pracy włożyliście Państwo nie tylko w samo przygotowanie do konkursu, ale także w codzienne dbanie o swoją miejscowość czy gospodarstwo.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-07-28)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij