Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Trzeba pomóc Martynie z Nowego Tuchomia. Razem damy radę

16 lipca 2020

- Patrzę na mojego synka i marzę tylko o tym, by widzieć jak dorasta. Zastanawiam się, czy ten uśmiech, który widzę dziś, będę mogła oglądać za kilka dni, miesięcy, lat? – tak zaczyna się opis historii Martyny na portalu Siepomaga.

Link do zbiórki tutaj: https://www.siepomaga.pl/martyna-michta

Martyna cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Wciąż potrzeba sporo pieniędzy, by wesprzeć ją w tej trudnej walce. Pomóc można wchodząc w powyższy link i wpłacając dowolna kwotę. Całość trwa dosłownie moment, a może pomóc w uratowaniu życia.

- Wiem, że gdy tylko pojawia się potrzeba pomocy któremuś z naszych mieszkańców, Państwo nie jesteście obojętni i angażujecie się całym sercem – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. – Dziś proszę Państwa o pomoc dla Martyny. Liczy się każda złotówka, każdy gest. Razem pokonamy ten problem.

Kolejna możliwość, by wesprzeć mieszkankę Nowego Tuchomia nadarzy się w tę niedzielę (19 lipca). Podczas pikniku charytatywnego, który odbędzie się w Baninie przy ul. Lotniczej (parking przy kościele) prowadzone będą licytacje i zbiórki dla Martyny. Dodatkowo na przybyłych czekać będą koncerty, swojskie jedzenie, animacje dla dzieci i wiele innych. Ze szczegółami wydarzenia zapoznać można się tutaj: https://www.facebook.com/events/305671047464873/

Nie wahajmy się. Pomóżmy, jeśli możemy!


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-07-16)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij