Aktualności - Trwa tymczasowa naprawa ubytków w drogach gminnych - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Dziura w drodze - powiększ

Trwa tymczasowa naprawa ubytków w drogach gminnych

31 stycznia 2024

W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi na drogach powstało dużo ubytków w drogach asfaltowych i gruntowych. Informujemy, iż od kilku dni trwają intensywne prace polegające na interwencyjnej naprawie dróg gminnych. W teren zostały wysłane wszystkie możliwe jednostki w celu umożliwienia przejezdności dróg (równiarki, jak również uzupełniane są ubytki w asfaltach). 

Nie wszystkie ubytki mogą być uzupełniane jednocześnie z uwagi na ograniczone możliwości sprzętowe w stosunku do setek kilometrów dróg gminnych. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby prace prowadzone były jak najefektywniej.

Podkreślamy jednocześnie, że obecne prace prowadzone są na zasadzie interwencyjnej, gdyż warunki meteorologiczne towarzyszące tej porze roku nie pozwalają na kompleksową naprawę ubytków „na ciepło”. Gdy temperatury będą wyższe i będzie sucho, planowane są zaawansowane prace polegające na kompleksowej naprawie dróg gminnych.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2024-01-31)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij