Inwestycje - Szkołę w Leźnie czeka rozbudowa - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
6 osób stoi przy krzesłach. Dyrektor szkoły trzyma dokumenty - powiększ

Szkołę w Leźnie czeka rozbudowa

11 października 2022

Kolejną gminną placówkę oświatową czeka rozbudowa. Szkoła Podstawowa w Leźnie w ciągu kilku najbliższych lat powinna powiększyć się o dodatkowe skrzydło. Za nami już podpisanie umowy na sporządzenie dokumentacji projektowej.

Dokumentację wykona Zakład Projektowania i Usług Budowlanych „BENBUD” Benedykt Reder z Grudziądza. Czas wykonania przewiduje się na 200 dni.

W myśl dokumentacji rozbudowa szkoły ma przełożyć się na dodatkowe 6-8 sal lekcyjnych z wielofunkcyjną salą do wydawania posiłków (catering), biblioteką, świetlicą dostosowaną do aktualnych potrzeb szkoły, zagospodarowaniem terenu (dziedziniec szkoły). Skrzydło ma być przeznaczone w zdecydowanej większości dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Przypominamy jednocześnie, że trwa opracowywanie dokumentacji projektowych dla szkół w Chwaszczynie, Skrzeszewie i Przyjaźni.

Fot. SP Leźno


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-10-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij