Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Strachy na Lachy i Łąki Łan rozgrzały publiczność

12 sierpnia 2019

Gwiazdy na scenie, eksplozje kolorów, zabawy dla dzieci, strefa relaksu i wiele innych atrakcji. Kolejna edycja Muzy nad Jeziorkiem zgromadziła tłumy miłośników dobrej zabawy.

Od początku na scenie działo się sporo. Publiczność bawiła się między innymi przy koncertach grup Tonewheelin' Nordiac oraz Reymond. Wspaniale zaprezentowały się również znane marki. Strachy na Lachy zagrały między innym kultowe „Dzień dobry, kocham Cię” czy „Czarny chleb i czarna kawa”. Łąki Łan z kolei energetycznym występem rozgrzewał publiczność do godzin nocnych.

Na przybyłych czekały również liczne atrakcje, strefa relaksu, punkty gastronomiczne, zabawy dla dzieci, a nawet pole namiotowe. Możne było również pograć w gry planszowe, a także zarejestrować się w bazie DKMS. Ogromnym zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się też eksplozje kolorów.

Relacja foto tutaj: https://www.facebook.com/pg/okiszukowo/photos/?tab=album&album_id=2295100043942055


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-08-12 10:08:35)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-08-12 10:11:00)
Liczba odwiedzin: 218
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij