Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Społeczność szkolna w Pępowie świętowała Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2020

Dziś święto edukacji, dyrektorów, nauczycieli i pracowników placówek oświatowych. Świętowała między innymi społeczność szkolna w Pępowie.

Obchody były wyjątkowe z kilku powodów. Tego też dnia uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili  dzień swojego patrona ppor. Klemensa Wickiego. Na sali gdzie odbywał się apel, dostrzec można było jego zdjęcia, obrazki przedstawiające jego postać narysowane przez dzieci, a także poświęcone mu teksty. Dzień ten był dla społeczności szkoły w Pępowie wyjątkowy również z uwagi na uroczyste ślubowanie dzieci i pasowane ich na uczniów klas pierwszych.

Podczas uroczystości pamiątkowe tabliczki wręczono „Przyjaciołom Szkoły”- Burmistrzowi Wojciechowi Kankowskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej Witoldowi Szmidtke. Burmistrz swoje przemówienie skierował przede wszystkim do uczniów pierwszy klas. Podkreślił, by nie zapominali o sobie i wspierali się nie tylko w nauce, ale i trudnych chwilach, jeśli takie się pojawią, zgodnie z przesłaniem „Razem łatwiej, mądrzej i weselej” Janusza Korczaka. Burmistrz przekazał też nagrody dyrektorowi i nauczycielom przekazując wszystkim podziękowania i życzenia satysfakcji z pracy w zawodzie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-10-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij