Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Siatkarki z Pępowa mistrzyniami województwa "4" Kinder+ sport

25 czerwca 2020

W Mistrzostwach, które odbyły się w Hali Miejskiej w Lęborku spotkało się sześć najwyżej sklasyfikowanych zespołów województwa pomorskiego: SP Pępowo, SPS Lębork, UKS Wilki Chwaszczyno, KaEmKa  Starogard Gdański, GAS Gdynia i APS Rumia.

Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów (sety do 15 pkt.)

Pępowianki z roli faworytek imprezy wywiązały się znakomicie. W pierwszym meczu rozbiły zespół z Rumi w dwóch setach do 3 i do 4. W kolejnym meczu nie dały szans zespołowi z Lęborka wygrywając do 4 i do 6. Pozostałe mecze dziewczęta z Pępowa wygrały pewnie po 2 do 0 . Zwycięstwo w Mistrzostwach Województwa zapewniło naszemu zespołowi awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się pod koniec sierpnia.

Przypominamy, że trzy miesiące wcześniej nasze siatkarki zdobyły Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Skład zespołu SP Pępowo: Martyna Byczkowska (kapitan), Wiktoria Borys, Martyna Majkut, Martyna Siecińska, Iga Wieczyńska, Aneta Wiczling. Trener: Marek Siemborski.

Oto ostateczna klasyfikacja:

1. SP Pępowo

2. SPS Lębork

3. UKS Wilki Chwaszczyno

4. APS Rumia

5. KaEmKa Starogard Gdański

6. GAS Gdynia

Zdjęcie i tekst: Marek Siemborski


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-06-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij