Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wejście do lasu. Obok znak z zakazem wjazdu i zakazem wejścia, a także informacją o robotach budowlanych.  - powiększ

Ścieżka bioróżnorodności znów dewastowana

12 października 2020

Choć realizowana właśnie ścieżka bioróżnorodności w Żukowie nie jest jeszcze nawet ukończona, już staje się obiektem dewastacji. Co więcej, niektórzy na ścieżkę…wjeżdżają samochodami.

W związku z takimi przypadkami wprowadzamy monitoring i każde naruszenie zakazu wjazdu oraz akty dewastacji będą zgłaszane na policję

Ta (jak i inne) inwestycja jest naszą wspólną własnością, jej zrealizowanie było możliwie w dużej mierze dzięki środkom pochodzącym od mieszkańców. Reagujmy, gdy ktoś niszczy nasze mienie.

Przypominamy, że koszt prac w ramach tej inwestycji to niemal 1,2 mln zł, z czego ponad 640 tys. zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-10-12)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij