Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pociąg Pomorskiej Kolei Metropolitalnej na stacji - powiększ

Samorządy podpisały porozumienie dotyczące przeprowadzenia analiz transportowych w obszarze potencjalnej lokalizacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej II

9 lutego 2021

Stronami podpisanego na początku lutego br. porozumienia są: Województwo Pomorskie (poprzez Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego), Gmina Miasta Gdańsk, Gmina Miasta Pruszcz Gdański, Gmina Kolbudy, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Żukowo.

Przedmiotem porozumienia jest wspólne przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na: „Przeprowadzenie analiz transportowych w obszarze potencjalnej lokalizacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej II”.

Analizy będą opierać się o badania ruchu wykonane w terenie poprzez pomiar natężenia ruchu pojazdów, badania wymiany pasażerów na przystankach, badania ankietowe oraz w oparciu o wizje lokalne. Badanie ma na celu poznanie preferencji transportowych mieszkańców, z uwzględnieniem wszystkich jego form. Analiza pozwoli ocenić jakość tego transportu, jak również poznać jego słabe i mocne strony, a także wskazać rozpoznane problemy.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-02-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij