Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

SPZOZ w Żukowie z nowoczesnym sprzętem USG

15 lutego 2021

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żukowie wyposażył się w nowoczesny sprzęt do badań USG.

- Z radością informuję, że w trosce o wysoką jakość badań diagnostycznych zakupiliśmy nowy aparat USG z zestawem 4 sond – mówi Dyrektor SPZOZ w Żukowie Joanna Komorowska. - Jest to nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy, o wielu możliwościach, dający precyzyjny obraz badanych obszarów ciała. Aparat został natychmiast udostępniony lekarzom specjalistom diagnostom do badania naszych Pacjentów.

Sprzęt kosztował 225 tys. zł i został zrealizowany całkowicie ze środków własnych SPZOZ w Żukowie.

- To bardzo dobra wiadomość, bo każda złotówka wydana na zdrowie naszych Mieszkańców, to dobrze spożytkowane pieniądze – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. – Możemy być dumni, że sprzęt tak wysokiej klasy znajduje się właśnie w naszej gminie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-02-15)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij