Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ruszyły prace budowlane przy ul. św. Faustyny i ul. Wierzbowej

6 marca 2020

Prace budowlane przy ul. św. Faustyny i ul. Wierzbowej w Żukowie rozpoczęły się w tym tygodniu i potrwają najpóźniej do czerwca tego roku.

Prace obejmują przede wszystkim wykonanie nawierzchni bitumicznej powyższych dróg o łącznej długości ok. 330m i szerokości 6m. Wykonany zostanie również pas zieleni oraz chodnik jednostronny, a także oświetlenie. Istniejące wjazdy zostają dostosowane do nowobudowanej nawierzchni, powstaną też wjazdy na teren parkingu i promenady kościelnej przy Kościele Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

Zakres prac obejmuje również budowę dwóch wyniesionych przejść dla pieszych oraz budowę kanalizacji deszczowej i połączenie jej z istniejącym systemem odwodnienia.

Jednocześnie przypominamy o czasowej, zmienionej organizacji ruchu. Odcinek od ul. Dambka do ul. Lipowej jest zamknięty. Sugerowany jest objazd przez ul. Majkowskiego oraz ul. Dambka.

Wykonawcą zadania jest firma Kruszywo Sp. z o.o. z Linii. Wartość robót budowlanych to niemal 800 tys. zł, z czego 50% stanowi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-03-06)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij