Aktualności - Ruszył nabór uzupełniający do projektu pn. „Słoneczna Gmina – Żukowo” - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
słońce, chmury, trawa, zielona, niebo - powiększ

Ruszył nabór uzupełniający do projektu pn. „Słoneczna Gmina – Żukowo”

17 czerwca 2021

Gmina Żukowo informuje o rozpoczęciu naboru uzupełniającego do projektu pn. „Słoneczna Gmina – Żukowo”. Projekt jest realizowany w ramach działania 13.3 Odnawialne źródła energii – REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 i polega na dostawie i montażu ekologicznych urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. W ramach projektu przewidziano zakup i montaż następujących urządzeń:

a) kolektory słoneczne,

b) powietrzne pompy ciepła do c.w.u.,

c) kotły na biomasę.

Nabór uczestników do projektu odbywa się w dniach od 18.06.2021 r. do 02.07.2021 r.  Uczestnik zgłasza chęć włączenia się do projektu poprzez złożenie deklaracji uczestnictwa wraz z załącznikami (ankietą i zbiorem oświadczeń), które stanowią załączniki do Regulaminu.

Złożenie deklaracji może nastąpić wyłącznie poprzez nadanie dokumentów w placówce pocztowej lub ich przedłożenie osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, pokój nr 3.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2021-06-17)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij