Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rusza filia Wydziału Komunikacji w Żukowie

9 kwietnia 2019

Od poniedziałku 15 kwietnia mieszkańcy naszej gminy sprawy związane z Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego będą mogli załatwiać w Żukowie.

Lokalizacja filii w właśnie w naszej gminie nie jest przypadkowa. Ponad 30% petentów Wydziału Komunikacji w Kartuzach to mieszkańcy właśnie z gminy Żukowo.

- Utworzenie punktu komunikacji Starostwa właśnie w Żukowie to przykład dobrej współpracy Starostwa i Gminy Żukowo – mówi Wojciech Kankowski, Burmistrz Gminy Żukowo. – Zmianę z pewnością odczują  mieszkańcy, to z myślą o nich podejmowane były pierwsze rozmowy na ten temat.

Gmina Żukowo partycypuje w zadaniu pokrywając koszty najmu lokalu. Filia znajdować się będzie przy ul. Prusa 49 w budynku, w którym mieści się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-04-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij