Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rusza asfaltowanie kolejnych dróg gminnych

6 maja 2020

Przed nami kolejne zadania drogowe. Gmina Żukowo zawarła (lub w najbliższych dniach zawrze) 3 umowy z wykonawcami prac w myśl których kolejne 5 odcinków dróg pokrytych zostanie nawierzchnią bitumiczną.

W czerwcu powinno zakończyć się asfaltowanie kolejnych 126 m ul. Borowieckiej w Baninie. Wykonawcą prac jest firma Usługi Transportowe Adam Chlechowicz z Kiełpina. Koszt zadania 86 tys. zł. Plac budowy został przekazany na początku maja.

W Skrzeszewie na ul. Dworskiej do prac przystąpi firma Aspergo Maciej Dziechciński z Bojana. Zakres zadania to przede wszystkim zaprojektowanie i wybudowanie jezdni o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 300 m. Zakończenie prac przewidziane jest na listopad tego roku. Koszt: niemal 283 tys. zł (w tym 69 137,84 zł z funduszy sołeckich).

Z kolei Firma Produkcja i Eksploatacja Kruszywa „FORMELLA” S.C z Linii zaprojektuje i wykona nawierzchnię bitumiczną w Glinczu, Niestępowie i Borkowie. W Glinczu asfaltowana będzie ul. Wierzbowa (ok. 100 m, koszt: 93 501,97 zł, w tym 17 137,42 zł z funduszy sołeckich), w Niestępowie ul. Leśna (ok. 200 m, koszt: 209 559,70 zł), a w Borkowie ul. Jeziorna (ok. 60 m, koszt: 57 639,84 zł, w tym 11 411,36 zł z funduszy sołeckich).

Łączna długość wspomnianych 5 odcinków to ok. 786 m. Wartość zadań to niemal 730 tys. zł.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-05-06)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij