Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rozbudowy bazy oświatowej ciąg dalszy. Szkoła w Glinczu w nowej wersji

29 stycznia 2021

W Szkole Podstawowej im. Remusa w Glinczu otwarto nowo zaadaptowane poddasze wielkości 80m kw. Dzieci mogą korzystać z przepięknej sali rekreacyjno- świetlicowej, szatni i nowej toalety. Przy okazji wzmocniono stropy w 2 salach na poddaszu i wymieniono podłogę. 

Przecięcia symbolicznej wstęgi w obecności Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej dokonała Pani Sołtys, Przewodnicząca Rady Rodziców, Dyrektor Szkoły oraz 3 uczniów. 

Koszt zadania wyniósł. 165 tys. 

- Serdeczne podziękowania na ręce Pana Burmistrza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej za przychylność i ten ogromny zastrzyk funduszy, które pozwoliły nam na kolejną modernizację w budynku szkoły – mówi dyrektor szkoły.

 

fot. Szkoła Podstawowa w Glinczu


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-29)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij