Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rozbudowana remiza OSP w Skrzeszewie już po odbiorze

6 sierpnia 2019

Zakończyły się prace budowlane przy rozbudowie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzeszewie. Za nami odbiór inwestycji.

- To kolejny krok w kierunku zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa Mieszkańcom gminy Żukowo – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Chcemy, by strażacy mieli odpowiednie warunki do pracy. Nierzadko ratują przecież nasze mienie, a nawet życie.

W ramach inwestycji powstało 295m2 nowej powierzchni z przeznaczeniem na garaże, pomieszczenia socjalne i biurowe. Wykonano również instalacje teletechniczną i sprężonego powietrza. Na terenie przy budynku wykonawca położył nawierzchnię z kostki brukowej. Dodatkowo odmalowano też „starszą” część remizy, by całość wyglądała jednolicie i estetycznie.

Prace wykonała firma Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Cyrzan z miejscowości Udorpie. Koszt inwestycji to ok. 1,33 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-08-06)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij