Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Ulica nocą. Widać oświetlone wyniesione przejście dla pieszych. - powiększ

Przy szkole w Pępowie będzie bezpieczniej

10 listopada 2020

Z myślą przede wszystkim o bezpieczeństwie dzieci zrealizowano kolejne zadanie w Pępowie. Przy tamtejszej szkole powstało wyniesione przejście dla pieszych wraz z doświetleniem.

By jeszcze bardziej podnieść bezpieczeństwo w okolicach szkoły, na całym odcinku Pępowo – Banino wykonano oznakowanie poziome wprowadzające kategoryczny zakaz wyprzedzania.

Zadanie jest przykładem bardzo dobrej współpracy Gminy Żukowo z sołectwem Pępowo. O realizację zadania w 2020 r, wnioskowali Pani sołtys Katarzyna Wierczyńska i przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szmidtke.

Pieniądze na powyższy cel pochodzą wprost z budżetu Gminy Żukowo.


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij