Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Przy Centrum Kultury Spichlerz oraz nowej siedzibie Biblioteki Samorządowej powstaje nowy parking.

6 kwietnia 2020

Dzięki niemu odwiedzający te instytucje otrzymają ok. 75 nowych miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych).

Lokalizacja parkingu nie jest przypadkowa.  W Centrum Kultury Spichlerz odbywają się imprezy, w OKiSie zajęcia, a dodatkowo w budynku OKiSu zlokalizowana jest nowa siedziba Biblioteki Samorządowej i archiwum Urzędu Gminy. To również plus dla turystów, bo nowy parkingu od największej atrakcji Żukowa- Kościoła ponorbertańskiego, dzieli zaledwie kilkaset metrów.

Inwestycja zakłada również budowę dojazdu do parkingu od ul. 3-go Maja oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

Prace wykonuje Spółka Komunalna Żukowo. Koszt zadania to ok. 400 tys. zł. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec kwietnia tego roku.


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij