Inwestycje - Przed nami budowa kolejnych chodników - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Prezes Spółki Komunalnej Żukowo i Burmistrz Gminy Żukowo. Burmistrz trzyma teczkę z umową  - powiększ

Przed nami budowa kolejnych chodników

7 września 2023

To zmiany, które odczują przede wszystkim piesi Mieszkańcy Czapel I Niestępowa. W tych miejscowościach powstaną nowe chodniki, a umowy na te zadania zostały już podpisane.

W Czaplach chodnik przy ul. Żurawiej zbudowany zostanie z kostki betonowej i będzie miał długość ok. 440 mb. W ramach inwestycji powstanie również wyniesione przejście dla pieszych wraz z doświetleniem, a także odwodnienie, kanał technologiczny oraz zjazdy indywidualne i publiczne. W Niestępowie przy ul. Leśnej chodnik będzie miał ok. 100 mb i również zbudowany zostanie z kostki betonowej.

Oba zadania wykona Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. Koszt  chodnika w Czaplach to ok. 900 tys. zł, natomiast chodnika w Niestępowie ok. 150 tys. zł. Pieniądze na te inwestycje w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.

Przypominamy jednocześnie, że trwa postępowanie przetargowe na budowę ciągu pieszo- rowerowego na trasie Żukowo- Borkowo. W planach również budowa chodników w Baninie na ul. Rolniczej i ul. Jarzębinowej w Leźnie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-09-07)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij