Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Baner Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na nim między innymi duży napis: 'Wygrywamy' - powiększ

Przed nami 29. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał w Żukowie?

8 stycznia 2021

Pierwotnie Finał WOŚP planowany był na 10 stycznia, ale niestety pandemia pokrzyżowała organizatorom szyki. Dlatego Jurek Owsiak wraz z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podjął decyzję o zmianie terminu na 31 stycznia 2021 roku.

Jednak już dziś można wesprzeć cel 29. Finału WOŚP, czyli oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, gdyż jest  wiele opcji wsparcia online, z których można skorzystać kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie.

Jak w tym roku będzie można wesprzeć 29. Finał w Żukowie?

 

Tradycyjnie do tekturowej puszki

Zarejestrowano 35 wolontariuszy, którzy 31 stycznia br. od rana będą kwestować w wielu miejscowościach naszej Gminy, m.in. w Żukowie, Chwaszczynie, Leźnie, Skrzeszewie, Niestępowie.

 

Sztabowa Puszka Stacjonarna

W kilku miejscach stoją już Sztabowe Puszki Stacjonarne i w ten sposób też jest możliwość dołożyć się do zbiórki. Znajdziecie je m.in. w Bibliotece w Żukowie i jej filiach w Baninie i Chwaszczynie, w Salonie Fryzjerskim Metamorfoza w Żukowie, w salonie stylizacji paznokci Nails Around w Żukowie, w sklepie wielobranżowym „Spółdzielnia Sławex” w Sulminie i w Centrum Urody Elżbiety Lisowskiej. Mapę wszystkich puszek znajdziecie pod tym adresem: 

https://wosp.maps.arcgis.com/apps/instant/nearby/index.html?appid=f445495b01334f11876fd9385eda29a8 

Wciąż jeszcze można zarejestrować kolejne Sztabowe Puszki Stacjonarne, więc jeżeli w swoim miejscu pracy, sklepie, warsztacie lub punkcie usługowym chcą Państwo prowadzić kwestę, prosimy o kontakt na okis@okis-zukowo.pl. OKiS jako Sztab bierze na siebie rejestrację puszki, a po weryfikacji przez Fundację WOŚP, dostarczy ją do Państwa wraz z serduszkami i materiałami promocyjnymi.

 

Licytacje

Na profilu sztabu OKiS na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/sztabzukowo?bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-2-1218 można znaleźć ciekawe aukcje i zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów. Od połowy grudnia, gdy ruszyły nasze aukcje, zebrano w ten sposób już ponad 2.500 zł.

 

Przedmioty na aukcje Sztabowe

Przedmioty na licytacje można przynieść do siedziby Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie przy ul. 3 Maja 9 B. Ze względu na ograniczenia związane z prowadzeniem działalności przez instytucje kultury, prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 58 680-08-48 lub 790-430-280.

 

eSkarbonka

Sztab w Żukowie utworzył również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć. Skarbonkę znajdziecie pod tym adresem:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/v3b388

 

Wydarzenia sportowe

Jeżeli tylko sytuacja na to pozwoli, to kolejną formą wsparcia będzie udział w biegu organizowanym przez żukowski Sztab. A już dziś zapraszamy do śledzenia transmisji Turnieju Piłki Ręcznej, który odbędzie się 9 stycznia.  Ze względu na obostrzenia mecze obędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane na naszym fanpage’u, a zagrają  

10.00 - Szczypiorniak Olsztyn z II ligi vs SPR GKS Autoinwest Żukowo z I ligi,

12.00 - Gwardia Koszalin z I ligi vs Tytani Wejherowo również z I ligi

15.00 - mecz o 3 miejsce

17.00 - finał

 

Aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do Finału w Żukowie śledźcie stronę www.okis-zukowo.pl oraz profil na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/okiszukowo, a na kanale You Tube znajdą Państwo pozdrowienia dla Żukowa od Jurka Owsiaka:

https://www.youtube.com/watch?v=VMWyySwouXU

Źródło: OKiS Żukowo


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij