Aktualności - Program stypendiów pomostowych na rok akademicki 2022/2023 - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
grafika z napisem INFORMACJA - powiększ

Program stypendiów pomostowych na rok akademicki 2022/2023

18 maja 2022

Rusza Program Stypendiów Pomostowych na rok akademicki 2022/2023, poniżej szczegóły:

KRYTERIA:

Do ubiegania się o stypendium uprawnieni są maturzyści, uczniowie liceów, techników i szkół branżowych II stopnia, którzy ukończyli szkołę w 2022 r. i którzy spełniają łącznie następujące kryteria:

 1. są obywatelami polskimi lub posiadają Kartę Polaka
 2. są dziećmi byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej, którzy byli zatrudnieni w tych gospodarstwach na podstawie umowy o prace w okresie co najmniej 2 lat,
 3. mieszkają na terenach wiejskich lub w miastach do 20 tys. mieszkańców,
 4. pochodzą z rodzin, w których dochód w przeliczeniu na osobę lub dowód osoby uczącej się nie jest wyższy niż 2.107 zł brutto wyliczony z czerwca 2022 roku.
 5. osiągnęli na egzaminie maturalnym liczbę punktów nie niższą niż 100. Algorytm obliczenia liczby punktów zamieszczony jest w załączniku do Regulaminu.

TERMINY:

 • Wniosek o stypendium należy wypełnić on-line stronie www.stypendia-pomostowe.pl. Aplikacja internetowa ma być aktywna w terminie od 4 lipca 2022 do 16 sierpnia 2022 r. (do godz. 16-tej)
 • Wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wraz z kompletem załączników należy złożyć w Oddziale Terenowym KOWR (najbliższy względem miejsca zamieszkania) do 25 sierpnia 2022 r.
 • Oddziałem Terenowym KOWR dla Gminy Żukowo jest oddział w Pruszczu Gdańskim, znajdujący się pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 28.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2022-05-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do: (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do: (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do: (w nowym oknie): Instagram
Zamknij