Inwestycje - Prace przy węźle Żukowo na finiszu - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Prace przy węźle Żukowo na finiszu

14 czerwca 2021

Dobiegają końca prace przy węźle integracyjnym Żukowo. To jedna z największych inwestycji w naszej gminie pod względem budżetu w ostatnich latach.

Co pozostało do zakończenia inwestycji? Obecnie trwają ostatnie prace w Żukowie na ul. Pożarnej. Droga całkowicie zmieniła swoje oblicze, jest bezpieczniej i bardziej estetycznie. Ul. Pożarna wyłożona została kostką betonową, powstało oświetlenie, przebudowana została infrastruktura podziemna.

Przed nami również wylanie masy asfaltowej na ścieżce rowerowej przy ul. Gdyńskiej w Żukowie oraz ogólne prace związane z estetyką na kilku innych odcinkach. Wszystkie prace powinny zakończyć się do końca czerwca br.

Łączna wartość robót budowlanych węzła w Żukowie opiewa na kwotę ok. 14,5 mln zł z czego ok. 5,8 mln zł stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-06-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij