Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Poranny autobus Małkowo-Żukowo. [fot. www.pexels.com] - powiększ

Poranny autobus Małkowo-Żukowo

7 lutego 2020

Na prośbę mieszkańców sołectwa Małkowo, firma Albatros uruchomiła dodatkowe połączenie testowe:  autobus na trasie Małkowo-Żukowo, który dowozi pasażerów do dworca PKP i umożliwia dogodna przesiadkę na wczesne kursy PKM do Trójmiasta i Kartuz.

Jeśli kurs uzyska zainteresowanie pasażerów zostanie wpisany na stałe do rozkładu połączeń.

Autobus rusza z przystanku przy rondzie w Małkowie o 6:27 i kursuje ulicą Pałacową, a potem DK20 do centrum Żukowa i dalej ulicą Dworcową dojeżdża o 6:40 do stacji Żukowo-Wschodnie. Tam pasażerowie mogą wsiąść do pociągów odjeżdżających przed 7:00 w kierunku Trójmiasta i Kartuz. Połączenie jest szczególnie korzystne dla uczniów, którzy zaczynają naukę o 7:45 w szkołach poza gminą Żukowo. To rozwiązanie ułatwia też wszystkim mieszkańcom Małkowa i okolic poranny dojazd do większych ośrodków miejskich.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2020-02-07 12:14:59)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2020-02-12 08:38:15)
Liczba odwiedzin: 633
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij