Aktualności - Ponad 1,5 mln zł na sprzęt dla gminnych szkół w ramach programu Laboratoria Przyszłości - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Napis 'Laboratoria przyszłości' na fioletowym tle i logo tego programu - powiększ

Ponad 1,5 mln zł na sprzęt dla gminnych szkół w ramach programu Laboratoria Przyszłości

13 stycznia 2022

1 543 100 zł łącznie pozyskało 13 gminnych szkół na nowoczesny sprzęt. To efekt programu Laboratoria przyszłości. Co ważne, wsparcie nie wymaga żadnego wkładu własnego.

Wysokość przyznanych środków uzależniona była od ilości uczniów w danej placówce, nie mogła jednak wynosić mniej niż 30 000 na jedną szkołę. W gminie Żukowo najwięcej otrzymały: Szkoła Podstawowa w Baninie (383 700 zł) Szkoła Podstawowa nr 2 w Żukowie (169 800 zł) oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie (165 600 zł).

Za pozyskane środki szkoły kupują nowoczesny sprzęt, taki jak: drukarki 3D z akcesoriami, kamery, mikrofony, stacje lutownicze, mikrokontrolery z sensorami, wzmacniaczami, płytkami prototypowymi i innymi akcesoriami.

Grafika: www.gov.pl


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-01-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij