Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pomoc dla przedsiębiorców i prowadzących działalność gospodarczą

23 marca 2020

W związku z zaistniałą sytuacją gospodarczą spowodowaną epidemią koronawirusa informujemy, że przedsiębiorcy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, które z uwagi na tę okoliczności zawiesiły swoją działalność mogą liczyć na ulgi.

Intencją Burmistrza i Rady Miejskiej jest wparcie osób, które z powodu koronwirusa znacznie ograniczyły swoją działalność lub ją wstrzymały. Takie osoby mogą zwrócić się do Urzędu Gminy z wnioskiem o wsparcie w postaci ulg w czynszu za okres ograniczenia bądź braku działalności, jeżeli prowadzą działalność w lokalu gminnym.

Dodatkowo, jeżeli wejdzie w życie planowany projekt ustawy dotyczącej tarczy antykryzysowej, Burmistrz i Rada Miejska przyjmą dodatkowe narzędzia pomocy przedsiębiorcom w zakresie ulg  podatkowych od nieruchomości i środków transportu.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-03-23)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij